4. Tenis v belem

Za uporabo socialnih vtičnikov kot so Like, Share in Follow gumbi omogoči zunanje piškotke

14.6.2025

 4. Tenis v belem na Dvorcu Visoko 

Foto: Maša Mohor

Foto: Maša Mohor

V sodelovanju s Športnim društvom Partizan smo včeraj uspešno izpeljali že četrti tradicionalni Tenis v belem – dogodek, ki nas popelje v čase Ivana Tavčarja, ko se je tenis igral z eleganco, belino in spoštovanjem do igre.
Dogodek smo otvorili z branjem bontona pri igri tenisa iz Tavčarjevih časov, nato pa se podali na igrišče, kjer smo igrali v dvojicah.
V čudovitem ambientu Dvorca Visoko je bilo vzdušje enkratno – polno športnega duha, nasmehov in belega šarma.
Na koncu smo podelili nagrade najboljšim, letošnja zmaga pa je odšla na Štajersko! 
Iskrene čestitke zmagovalcema in hvala vsem, ki ste soustvarili ta poseben dan.
Se vidimo prihodnje leto – zopet v belem!

Aktualno

Potopisno predavanje Sicilija v Šubičevi hiši

Vabimo vas na potopisno predavanje popotnika Jure Ferlan, ki nas bo v torek, 9. junija ob 20. uri v Šubičevi hiši (Poljane nad Šk. Loko 70, 4223 Poljane) popeljal na...

Zabavne inkluzivne počitnice v Gorenji vasi

Obveščamo vas da bomo tudi letos v Društvu prijateljev mladine Škofja Loka med poletnimi počitnicamiorganizirali počitniške programe za otroke od 1. do 6. razreda...

V oddaji Na lepše o Zelenem dnevu slovenskega turizma

Vabljeni k ogledu prispevka oddaje Na lepše, kjer lahko začutite delček doživetij, ki jih ustvarjamo na Dvorec Visoko. Med čudovito naravo, domačo kulinariko in...

Poveži se z nami

Kulturna doživetja Škofjeloškega

Šubičeva hiša