Lokalne kmetije

V nadaljevanju vam predstavljamo nekatere od kmetij, ki jih imamo in pri katerih lahko preizkusite njihove domače izdelke ter jih tudi kupite. 

Za uporabo socialnih vtičnikov kot so Like, Share in Follow gumbi omogoči zunanje piškotke

  • Čebelarstvo Mur; Simon Mur; simonmur@gmail.com; 031/413-131; Podgora 18, 4224 Gorenja vas
  • Karlovski mlin; Marija in Jernej Lampreht; karlovski.mlin@gmail.com; 041/292-355; Žirovski vrh Sv. Antona 1, 4224 Gorenja vas 
  • Kmetija Bogataj; Tilka Bogataj; sirarnabogataj@gmail.com; 040/246-660; Poljanska cesta 18, 4224 Gorenja vas 
  • Kmetija Martinuc; Milena Miklavčič; franc.miklavcic@gmail.com; 041/657-192; Dolenja Ravan 2, 4223 Poljane 
  • Kmetija Matic; Danilo Jezeršek; info@kmetija-matic.si; 041/424-789; Hotavlje 3, 4224 Gorenja vas 
  • Kmetija odprtih vrat Andrejon; Anka Vodnik; anka.vodnik@gmail.com; 051/389-108; Gorenja Žetina, 4223 Poljane nad Škofjo Loko 
  • Kmetija Pr' Bukovc; Alojz Krek; info@bukovc.si; 041/864-152; Žirovski vrh 44, 4226 Žiri
  • Kmetija Pr' Dimšarji; Nežka Demšar; kmetijademsar@gmail.com; 041/705-796; Krnice pri Novakih 9, 4224 Gorenja vas
  • Kmetija Pr' Jakuc; Štefan Ingličstefan.inglic@amis.net; 04/510-93-93; Srednja vas 2, 4223 Poljane 
  • Kmetija Pr’ Jeran; Ana in Miha Gantar; kmetijajeran@gmail.com: 041/296-075; Žirovski vrh Sv. Urbana 2, 4224 Gorenja vas 
  • Kmetija Pr' Jurnčk; Nastja Burnik; nastjaburnik@gmail.com; 041/603-403; Dolenja Dobrava 4, 4224 Gorenja vas 
  • Kmetija Pr’ Petelin; Katarina in Roman Bogataj; rbogataj@gmail.com; 031/348-344; Gorenje Brdo 1; 4223 Poljane 
  • Kmetija Pr’ Šupc; Petra Potočnik; petra.hotavlje@gmail.com; 041/245-219; Hotavlje 9, 4224 Gorenja vas 
  • Kmetija Pustotnik; Elizabeta Brence; info@kmetijapustotnik.si; 04/510-73-10; Poljanska cesta 19, 4224 Gorenja vas 
  • Kmetija Zamuda; Majda in Zvone Možina; zvone.mozina@gmail.com; 031/641-480; Dolenčice 9, 4223 Poljane 
  • Kmetija Žunar; Jožef Jereb; kmetija.zunar@siol.net; 04/510-80-90; Stara Oselica 61a; 4225 Sovodenj; www.kmetijazunar.si
  • Pekarna Lužar; Majda Hladnik; gasper.kladje@gmail.com; 051/410-116; Kladje 18, 4224 Gorenja vas 
  • Posavčeva domačija; Dušan Pintar; dusan.pintar@amis.net; 041/688-241; Sestranska vas 41, 4224 Gorenja vas

Aktualno

22.4.2021

Redno vodenje po utrdbi na Golem vrhu

Redna vodenja so organizirana vsako prvo soboto v mesecu, ob 10. uri, izpred utrdbe na Golem vrhu. Obiščite nas v soboto, 1.5.2021, ob 10. uri.      

Preberi več

22.4.2021

Skupnost IdeasFromZero vabi k povezovanju slovenskega turizma

Za ponovni zagon turističnega sektorja, ki ga je pandemija covid-19 pretresla do temeljev, bodo nujno potrebno nove strategije in poslovni modeli. Izredne razmere, v katerih...

Preberi več

21.4.2021 Kristina Bogataj

Kavarna Visoko ponovno odpira svoja vrata

Kavarna Visoko bo v sredo, 21.4.2021, ponovno odprla svoja vrata. Vabljeni vsak dan od 11. do 18. ure!

Preberi več

Poveži se z nami

Kulturna doživetja Škofjeloškega

Šubičeva hiša